erkekler için en havalı gümüş zincirlerden 11’i

Yani zincir takmaya başlamak istiyorsun. Tebrikler, çünkü sadece mükemmel bir tada sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda cinsel çekiciliğinizin de boynunuza taktığınız anda yükselmesi garanti ediliyor (geçen yıl bazı çevrelerde neden olan ‘Connell’in Zincirini’ hatırlıyor musunuz?)

Ancak Connell (ya da Normal İnsanların TV uyarlamasında Connell’i oynayan aktör Paul Mescal), zincir takan ilhamını sıkıştırabileceğiniz bir zincirde tekmeleyen tek havalı adam değil. Riverdale oyuncusu Charles Melton güzel, basit bir zincir anı için enayi, pop yıldızı Shawn Mendes ise altın Küba zincirini tercih ediyor. Bu arada, patenci, model ve Dedikoducu Kız’ın yeniden başlatılmasının yıldızı Evan Mock, tıknaz bir ifade zincirini sallamaktan korkmuyor ve siz de olmamalısınız.

Mesele şu ki, bir zincir bir zincirdir, bir zincirdir. Ve bununla demek istediğimiz şudur: Şu anda piyasada altın ve gümüş zincirlerin pek çok farklı versiyonu var. Bu nedenle, hangisinin köprücük kemiklerinizi en çok düzleştirdiğine karar vermek, dilligence nedeniyle uygulamak istediğiniz bir işlemdir. Zincir aramanızda size yardımcı olmak için, en sevdiğimiz mücevher markalarından birkaç harika erkek zincirini bir araya getirdik — bu yüzden 2o22’de Avustralya’da alışveriş yapmak için erkekler için en iyi gümüş zincirlere göz atmak için ilerleyin.

2022’de Avustralya’da alışveriş yapmak için erkekler için en iyi gümüş zincirler
Tom Ahşap gümüş kutu zincir kolye
Norveç markası Tom Wood’un bu bağlantı zinciri, serin ve inceliğin mükemmel dengesidir. Uzunluğu biraz daha uzundur, bu da trendin içine girmek istiyorsanız harikadır, ancak aynı zamanda kendi dönüşünüzü yapacak kadar yaratıcı olduğunuzu göstermek istersiniz.

M. Cohen Gümüş Zincir Kolye
Modern bir his için her tarafa yuvarlatılmış gümüş zincir bağlantılarla dizilmiş olan bu gümüş zincir, göz alıcı ve en ince şekillerde benzersizdir. Gümüş kolye, Johnny Depp ve Gerard Butler’ı uğurlu müşterileri arasında sayan Batı Hollywood Kuyumcusu Maor Cohen tarafından üretildiği gerçeğiyle daha da kredilendiriliyor.

Yanıt yok

Bir cevap yazın