Maaş günü geri döndükten sonra, ve bunlar ellerini almak için en iyi çalmalar

Ön kapıda seni bekleyen yeni bir pakete eve gelmekten daha iyi bir şey var mı? Peki ya söz konusu paket satıştayken? 17-20 Mart tarihleri arasında bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ülke çapındaki markalar, büyük tasarrufların yanı sıra özel düşüşlerle övünen bir etkinlik olan Afterpay Day’e katılıyor. Erkek giyim markalarından teknoloji markalarına, düşene kadar alışveriş yapmanın tam zamanı. Ama hepimizin bildiği gibi, bir plan olmadan gün mahvolabilir. Ya gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şeyi dürtüsel olarak satın alacaksınız ya da ne istediğinizi karşılaştırmak ve bulmak için çok uzun zaman harcayacaksınız, böylece satışı tamamen kaçıracaksınız.

Bu planın sıralanmasına yardımcı olmak için, önümüzdeki birkaç gün boyunca alışveriş yapmak için en iyi satışları seçtik.

İkonik
2011 Yılında kuruluşundan bu yana, İkonik, kullanıcı dostu sitesi ve yüzlerce markaya erişimi nedeniyle hayranların favorisi haline geldi. Bu Afterpay Gün 17 den 21 Mart kapalı yani dileğin hazır listeleri almak için zamanı %25 veriyorlar. Tiki görünümün peşindeyseniz, Polo Ralph Lauren veya Tommy Hilfiger’den başkasına bakmayın. Ya da daha sakin, rahat bir tarz istiyorsanız, Levis ve Aere sizi korumuştur.

Şimdi İkonik mağazadan alışveriş yapın

Myer
Klasik mağaza 17-20 Mart tarihleri arasında%30’a varan indirim sunuyor. Myer, rakibi David Jones’a kıyasla geleneksel olarak kötü bir sonuç almış olsa da, perakendeci son yıllarda oyununu ciddi şekilde artırdı. Bazı Calvin Klein iç çamaşırlarını stoklayın ya da bazı resmi kıyafetlere ihtiyacınız varsa, bazı katil fırsatlar için MJ Bale veya Oxford’a göz atın.

Şimdi Myer’de alışveriş yapın

Hommey

Hommey’in sofistike, yüksek kaliteli havlularıyla evinize ihtiyaç duyduğu tazelemeyi vermek için daha iyi bir zaman olmamıştı. Yumuşak, emici ve yüzde 100 organik pamuktan yapılmış, çeşitli yüksek tonlarda gelirler.

Şimdi Hommey’den alışveriş yapın

İş

Burada GQ’DA bulunduğumuzun tam kalbine giden bir marka. Stuff, bu yeni erkeklik çağını desteklemekle ilgili yüksek kaliteli bakım ürünlerine sahiptir. Tımar için bir şeye mi ihtiyacınız var? 15-21 Mart tarihleri arasında site genelinde% 20 indirim teklif ediyorlar, bu yüzden çabuk olun.

ŞİMDİ Stuff mağazasından alışveriş yapın

Eda
Uyku bölümünde yardıma mı ihtiyacınız var? Şimdi 17 Mart’tan itibaren Eva şilteler, yastıklar, ahşap yatak çerçeveleri ve kenevir nevresimlerinde indirimlerle karıştırmanın tam zamanı. Neden daha önce yeni bir yatağın olmadığını merak ediyor olacaksın.

Şimdi Eva’da alışveriş yapın

Koala
İyi bir gece uykusu hepimizin peşinde olduğu bir şeydir. Şanslısın ki bir adım daha yaklaşabilir. Ünlü yatak markası, mağaza genelinde% 15 indirim ve en çok satanlarda% 20 indirim sunuyor. Buna ünlü şiltelerinin yanı sıra ödüllü çekyatları da dahildir.

Şimdi Koala’da alışveriş yapın

Ecosa
Bu Avustralyalı marka, yatak odalarını her seferinde bir yatak değiştiriyor. Üç benzersiz bellek köpük katmanından yapılmış en çok satan orijinal şilteleriyle ünlü olan marka ayrıca yastıklar, yatak tabanları, başucu masaları, yatak takımları ve çekyatlar da stoklamaktadır. Tüm yatak odası ihtiyaçlarınız için tek durak noktanız. Şimdi de mağaza genelinde% 35’e varan indirimle kendinizi şımartmak için mükemmel bir zaman.

Şimdi Ecosa’da alışveriş yapın

Brosa
Hafta sonlarını farklı mobilya mağazalarında dolaşarak mı geçiriyorsun? Orada dur ve hemen Brosa’ya git. (Ve cüzdan) ayaklarını kurtarmak ve parmaklarınızı çalışma yapalım. 17’den 20 Mart’a kadar her şeyde% 20 indirim ile eviniz için mükemmel parçayı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şimdi Brosa’da alışveriş yapın

Ülke Yolu
Country Road bir nedenle bir klasik. Yeni bir tişörtten sonra mı aldılar? Rahat bir keten gömlek mi? O da. Babana doğum günü hediyesi olarak bir poloya ne dersin? Tik, tik, tik. Bu Ödeme Sonrası Gün,% 30 indirim teklif ediyorlar, bu yüzden bu satın alma işlemini yapmanızı engelleyen hiçbir şey yok.

Şimdi Country Road’da alışveriş yapın

Pamuk Üzerinde
Bu ikonik Avustralyalı marka son zamanlarda yeniden canlandı. Havalı temellerinden Western Bulldog oyuncusu Bailey Smith ile yaptıkları kampanyaya kadar, yeterince alamıyoruz. 17’den 20’ye% 30 indirimle, tüm zımbalarınızı stoklamaya gidin.

Şimdi Cotton On’da alışveriş yapın

Kültür Kralları
Bu Ödeme Gününden sonra, streetwear markası tüm satış ürünlerinde ekstra% 25 indirim sunuyor. O, 20 Mart, 16 günlük üzerine, yeni damla eklenir. Gitmeden önce bunları almak için hemen internete atla.

Şimdi Culture Kings’de alışveriş yapın

Aşk Bal
Hayatını renklendirmek ister misin? Avustralya’nın 1 numaralı seks mağazası ve yetişkin mağazası, 17-20 Mart tarihleri arasında% 70’e varan oranlarda teklif veriyor. Bir süredir dalmak istiyorsanız ya da sadece bir stoka ihtiyacınız varsa, şimdi tam zamanı.

Şimdi Lovehoney’de alışveriş yapın

Güzelliğe Tapıyorum
Herkesin favori güzellik sitesi 16-19 Mart tarihleri arasında% 30 indirim sunuyor. Bu sadece bayanlar için bir site değil, cilt bakımından tımar etmeye, hatta makyaja kadar herkes için bir şeyler var. Favori bölümüne geldik? Her siparişte ücretsiz TimTam.

Şimdi Adore Beauty’de alışveriş yapın

Yakalamak
Hemen hemen her şey için bu go-to-online mağaza, bu Afterpay Gününde bir kez daha bir dizi satışa ev sahipliği yapıyor. Tommy Hilfiger tees’ten 22 dolara, Dyson vacuums’a 449 dolardan, aradığınız her şey ona sahip olacak.

Şimdi Catch’te alışveriş yapın

Tıraş makinesi Dükkanı
Devam et bu Afterpay Gün kapalı %75’e kadar olan bakımlı kendine. Sadece sakal düzeltici veya elektrikli tıraş makinesi almakla kalmaz, aynı zamanda elektrikli diş fırçaları veya masaj tabancaları da alabilirsiniz. Ödeme Gününden sonra tüm vücuda iyi bak.

Şimdi Shaver Shop’ta alışveriş yapın

Dyson
TikTok, Dyson airwrap’ı fırtına ile almış olsa da, markanın sunduğu çok daha fazlası var. Elektrikli süpürgeleri boujee olabilir, ancak aslında temizlemede de çok etkilidirler. Bu Ödeme Sonrası Gün, markanın bonus hediyelerden seçkin indirimlere kadar bir dizi teklifi var.

Şimdi Dyson’da alışveriş yapın

Patron
İkonik marka, 17-20 Mart tarihleri arasında seçilen stillerde% 30’a varan indirim sunuyor. Signature stripe koleksiyonundan bir şey görüyoruz.

Şimdi Boss’ta alışveriş yapın

Lacoste
Bu Afterpay Gününde, 17-20 Mart tarihleri arasında outlet stillerinde% 50’ye varan indirim ile preppy oyununuzu yükseltin. Babalar Günü için erken bir hediyeye ya da belki de golf için bir poloya ihtiyacınız varsa, o zaman burası gidilecek yer.

Şimdi Lacoste’de alışveriş yapın

Ornitorenk
Yeni bir çift ayakkabı almak için hiç kötü bir zaman oldu mu? Bu Ödeme Sonrası Gün, Platypus bir dizi üründe indirimli fiyatlar sunuyor. Yeni spor ayakkabılara bakıyoruz. Onları neredeyse her gün giyiyoruz, bu yüzden aşınma başına maliyet zaten oldukça düşük, ancak bir satışla eşleştiriliyor ve pratik olarak onları dağıtıyorlar.

Şimdi Platypus’ta alışveriş yapın

Yutturmaca
Bu Afterpay Gününde Hype’da% 70’e varan indirim yapın. Henüz New Balance çoğunluğuna atlamadıysan bu senin zamanın olabilir. Ya da belki biraz daha koşu ayakkabısına ihtiyacın var? Neyin peşindeysen, Hype senin işin.

Şimdi Hype’da alışveriş yapın

Duruş
Çoraplar çok önemlidir, bu yüzden bir satış olduğunda stok yapabilirsiniz. Duruş, 17-20 Mart tarihleri arasında seçilen stillerde% 20 indirim sunuyor. Eğer karıştırmak istiyorsan, neden onların işbirliklerinden birini denemiyorsun. Adımınıza biraz daha moral vermek için Marvel veya New York Yankees çoraplarını deneyin.

Şimdi Stance’da alışveriş yapın

Alt Türü
Ufukta kış ve her geçen gün sıcaklık düştüğünde, şimdi yeni bir loungewear’a yatırım yapmanın zamanı geldi. Alt tip, 17-20 Mart tarihleri arasında seçilen stillerde% 50’ye varan indirim sunuyor.

Şimdi Subtype’da alışveriş yapın

Tutkal
Tutkal, sokak kıyafetleri için Avustralyalı bir simgedir ve şu anda seçilen ürünlerde% 25 indirim sunmaktadır. Adidas’tan Tommy Hilfiger’e, satışları bugüne kadarki en büyüklerden biri.

Şimdi Glue’da alışveriş yapın

Minibüsler
Minibüsleriniz yenilenmeye hazır mı? Şimdi onları yeni bir çiftle değiştirmenin zamanı geldi. Seçilen stillerde% 50’ye varan indirim ile kendinizi şımartmamak yanlış olur.

Şimdi Vans’ta alışveriş yapın

Dr. Martens
% 30’a varan indirimle, her seferinde kabarcıklar veren ayakkabılardan kurtulmanın zamanı geldi. Dr. Martins rahat ayakkabılarıyla tanınıyor ve şimdi satın alma zamanı.

Şimdi Dr. Martens’ten alışveriş yapın

Kas Ulus
Muscle Nation’da% 80’e varan indirimlerle spor salonuna hazırlanın. Protein, aktif giyim ve tüm spor aksesuarlarınız dahil olmak üzere tüm spor salonu ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Şimdi Muscle Nation’da alışveriş yapın

Mikroskop
Yeni bir dizüstü bilgisayar veya herhangi bir teknoloji parçası satın almak şu an için bir yedek olmayabilir, ancak bunu düşünüyorsanız, şimdi satın alma zamanı. 17-21 Mart tarihleri arasında seçkin Yüzey cihazlarında% 15’e varan indirimle, alıcının pişmanlığına sahip olmayacaksınız.

Şimdi Microsoft’ta alışveriş yapın

Yanıt yok

Bir cevap yazın